BİZ KİMİZ?
BİZ KİMİZ?

Line Up Music hayatını müziğe adamış, Türkiye’de DJ kavramının oluşmasına öncülük etmiş Öktem ATILAL tarafından 2013 yılında kuruldu. Yirmi yılı aşkın süredir müzikleriyle düğün, davet, organizasyon ve partileri renklendiren Öktem ATILAL geniş bir vizyonla daha büyük işlere imza atmak ve müzikte kalite kavramını daha yükseklere çıkarmak için; Line Up Music ile birikimlerini, deneyimlerini ve yıllar içerisinde oluşturduğu zengin müzik arşivini geniş kitlelere aktarmaya başladı.

Ulusal ve uluslararası platformda; elit ve şık düğün, davet, parti ve organizasyonların müzik denince akla gelen tüm özel isimleri Line Up Music ile müzikseverlerle buluşmakta. Bugüne dek Türkiye’nin önde gelen, seçkin ailelerine özel günlerinde müzikleriyle eşlik eden Line Up Music ekibi, cemiyet hayatında parti ve eğlence denince ise akla gelen ilk ve tek isim durumunda...

Line Up Music; tüm düğün, davet, parti, kurumsal ve özel organizasyonlara DJ hizmeti, müzik konsepti oluşturulması, ses ve ışık sistemlerinin tedariği ve kurulması işlerinin yanı sıra; seçkin kulüp, otel ve lüks mağazaların müzik direktörlüğü, özel isimlerin menajerliği, radyo programcılığı, uluslararası ve yerel sanatçı ve eğlence ekibi kurulumu gibi ihtiyaç olabilecek tüm hizmetleri bünyesinde toplarken; daha dinamik ve yenilikçi bir kalite anlayışı ve vizyon için, tüm müzik tutkunlarını kendileriyle tanışmaya davet ediyor.