SANATÇILARIMIZ
Jozi Levi Project
Ritm Grubu
Müzik kariyeri rastlantılarla şekillenen Jozi Levi, Brezilyalı ünlü müzisyenler Cyro Baptista ve Marcos Silva ile tanışmasının ardından Brezilya vurmalı çalgı teknikleri konusunda deneyim kazandı.

1996 yılında Ercüment Vural ile bir araya gelip Pasaporte Latino’yu kurdu. Eylül 2002’de grup dağılana kadar kurucu üye ve grubun percussionisti olarak müzik kariyerini sürdürdü. Yine aynı yıllarda Emin Fındıkoğlu ve Detant grubu projesinde konuk müziyen olarak yer aldı ve bu grupla, Akbank Jazz ve İstanbul Jazz festivallerine katılma fırsatı buldu.

2003 yılı içerisinde, Bate Bumbo Brezilya vurmalı çalgılar topluluğu konseptini lanse ederek, gerek DJ alt yapı müzikleri eşliğinde elektronika, Latin house, tribal house vb. müzik türlerine vurmalı çalgılar sentezi; gerekse tamamen canlı ve sadece Brezilya’nın Samba Batucada ritmlerinin çalındığı repertuarlar oluşturdu. Aynı yıl, Önder Focan Latin&Funk Project grubunda birkaç konser bazında performans sergiledi.

Jozi Levi profesyonel müzik yaşamına Ayhan Sicimoglu&Latin All Stars, Bate Bumbo Brezilya vurmalı çalgılar topluluğu ve Cub@N-IST projeleri ile devam etmektedir.
FOTO GALERİ
TEKLİF AL