HİZMETLERİMİZ
Öktem Atılal
DJ
Line Up Music’in kurucusu olan Öktem Atılal, DJ’lik kariyerine 1993 yılında Etiler Şamdan’da başladı. Kuruluş tarihinden itibaren S&S Music Maker ekibinde yer alan Atılal; Büyükada Şamdan, NYX Club, Bodrum Havana, İstanbul Havana, Armani Caffe, Au Bar, Sortie ve Club 29 gibi prestijli kulüplerde perfomans göstermesinin yanı sıra, 2005 yılında Margaux Restaurant&Bar’ın, 2008 yılında Blackk Restaurant&Club’ın ve 2008-2009 tarihleri arasında Harvey Nichols mağazalarının müzik direktörlüğünü yaptı. 2012-2013 yıllarında Billionaire Club İstanbul ve Billionaire Club Bodrum’da performans gösterdi. Paris, Köln, Hannover, Dubai, Türkmenistan, Aşkabat, Azerbaycan ve Bakü’de geniş kitlelere müzik çaldı.

2013 yılında Line Up Music’i kuran Öktem Atılal’ın prodüksiyon çalışmaları ise sırasıyla; Strings Of Love, DJ Öktem Atılal & DJ İlker Evci-African Le Troublant, DJ Öktem Atılal&DJ İlker Evci, Marc Aryan-Istanbul 2010 Dance Mix, Ajda Pekkan-Yeniden Başlasın Remix , DJ Öktem Atılal&İlker Evci-İstanbul 06 a.m.’ ve son single çalışması olan Dj Öktem Atılal & Loverdose ile müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır.

Radyo tecrübesi de bulunan başarılı DJ; uzun yıllar Radio Play’de, ardından Salih Saka ile birlikte Virgin Radio’da program yaptı. Online web radyosu olan Radio Sasa’da “TGI Friday”de , Kral World Web Radio ’da; son olarakta Power FM APP ’teki müzik yayınıyla dinleyicisiyle buluşmaktadır.

Atılal, uzun yıllar edindiği geniş müzik bilgisinin avantajlarını kullanarak halen haftanın belirli günlerinde La Boom’da müzik hizmeti vermekle birlikte düğün, davet ve VIP partilerindeki DJ performansı ile eğlence hayatına renk katmaya devam etmektedir.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
DİNLEYİN
TEKLİF AL