SANATÇILARIMIZ
Giselle Tavilson
Kemancı
Müzik yaşamına ilk adımını ünlü bir kompozitör olan babası İstemihan Taviloğlu’yla atan Giselle Tavilson, müzik eğitimini Hacettepe Konservatuvarı Keman Bölümü’nde tamamladı. Henüz 14 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletine giderek pek çok önemli projeye imza atan sanatçı; yanı sıra ünlü keman ustası Sue Bear’in öğrencisi oldu. Amerika’da bulunduğu yıllarda Texas Tech Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı.

Türkiye’ye dönüşünün ardından keman kariyerine hızlı bir şekilde devam eden sanatçı, enstrüman deneyimine elektro kemanı da ekledi. Ünlü DJ’ler ile birlikte gerçekleştirdiği sahne performansları ile  kısa sürede eğlence dünyasının aranılan isimlerinden biri oldu.

Rosswel Senfoni Orkestrası, Texas Tech Üniversitesi Kamp Orkestrası, Big Spring Senfoni Orkestrası, Lubbock Gençlik Senfoni Orkestrası, Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası, Adana Senfoni Orkestrası ve Eskişehir Senfoni Orkestrası’nda yer alan sanatçı, 34. Asya Yarışçılık Federasyonu Konferansı’nda sahne alan dünyaca ünlu Amerikalı yıldız Anastacia’nın ön grubu olarak performans sergiledi. Yurt dışında da sahne gösterilerine devam eden Tavilson, New York’ta yalnızca özel davetlilerin katılabildiği The Downtown Association’da sahne aldı.

Özellikle elektro keman performansı ile dikkat çeken  Giselle Tavilson, müzik ve dans hakimiyetiyle organizasyonlara renk katmaya devam etmekte.

 
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
TEKLİF AL