SANATÇILARIMIZ
Legend Band
Grup
Legend, birbirinden yetenekli on beş sanatçıdan meydana gelen özgün bir müzik grubudur. Farklı beklentilere cevap verebilecek nitelikte özel bir gösteriye ev sahipliği yapan ekip, izleyenlere mükemmel bir müzik deneyimi sunmaktadır.

Legend’ın sanatçı kadrosu aralarında Mika Sade, Naama Cohen, Gabe Butler ve Michael Harpaz’ın da bulunduğu müzisyenlerden oluşmaktadır. Davullar, gitar, base, keyboard, ve üflemeli çalgılardan oluşan topluluk, başarılı orkestra şefleri eşliğinde keyifli bir dinleti sunmaktadır.

Grubun resepsiyondan başlayarak beş saat süresince devam eden etkileyici bir repertuarı mevcuttur. Gruba akşam yemeklerine eşlik edebilmek ya da özel bir solo performans sunabilmek amaçlı kuyruklu piyano da eklenebilir. Legend’ın performansında şarkılar İbranice, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve isteğe bağlı olarak gruba ilave edilecek bir solist ile Rusça da söylenmektedir. Repertuarlarında oryantal parçaların yanı sıra dini müzikler ve ilahilerin de bulunduğu Legend’ın müzik prodüksiyonu Udi ya da Haim Shlomi Saranga ve Shlomi Shabbat’a aittir.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
TEKLİF AL